SWIM SAFETY BUOY/DRY BAG 28L - HI-VIS PINK

Tento zářivě barevný nafukovací, suchý vak, je ideální pro uložení osobních věcí při plavání a jako nafukovací bójka pro lepší viditelnost na otevřené vodě. Od svého uvedení na trh získal produkt velký počet fantastických hodnocení zákazníků a stal se velmi populární mezi plavci na otevřené vodě po celém světě.

Suchý vak Zone3 obsahuje duální airbagy, které se nafukují, jakmile naplníte vak osobními věcmi. Nafukovací komory jsou oddělené od úložného prostoru, takže poskytují větší vztlak, než obyčejný suchý vak.

Nastavitelná konstrukce dvojitého pásu se bezpečně připevňuje kolem pasu plavce a vodítko zajišťuje, že vak zůstává při plavání mimo dosah záběru.

Vak 28L je doporučen pro všechny plavce na otevřené vodě, kteří potřebují někam uložit osobní věci (cennosi, klíče, mobil) při plavání, nebo pro kohokoli, kdo chce při plavání na otevřené vodě být lépe viděn.

Když vak leží rovně, vnitřní plocha vaku měří 50 cm x 35 cm a má kapacitu 28 litrů, což nabízí dostatek prostoru pro suché oblečení, ručník, žabky atd.

Tento model vaku je k dispozici ve variantě křiklavě oranžová a růžová.

V naši nabídce najdete i modely jako bójka On-The-Go, umožňující přístup k důležitým věcem i ve vodě a také hydratační bóje s vakem, který vám pomůže udržovat hydrataci při plavání.

1 290 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 106
SWIM SAFETY BUOY/DRY BAG 28L - HI-VIS PINK

Detailní popis produktu

NÁVOD K POUŽITÍ :

Před použitím se ujistěte, že je vak zcela vypuštěn.
Naplňte sáček požadovanými věcmi.
Přeložte několikrát vrchní stranu, a spojte oba konce nahoře.
Nafukujte pomocí náústku na obou stranách
Připevněte vodítko ke svorce v horní části vaku a protáhněte jej skrz opasek, který připnete na váš pas.